Dziękuje i wybieram przyszłość!

Wybory policzone i czas powiedzieć „dziękuję” za wszystkie głosy oddane na Zjednoczoną Lewicę. Projekt, którego liderką jest Barbara Nowacka poparło ponad milion sto tysięcy osób. Zagłosowały one na Polskę otwartą, sprawiedliwą i nowoczesną. Polskę lepszej zmiany! Zabrakło niewiele, ale jednak zabrakło i czas na szybką diagnozę oraz oczekiwane zmiany.

Wybory wygrała prawica, a wypchnięcie lewicy z Sejmu dało pełnie władzy Prawu i Sprawiedliwości. Z każdym miesiącem takie wartości jak wolność, sprawiedliwość społeczna, tolerancja będą coraz bardziej deficytowe. Zacznie ich nam – Polkom i Polakom – brakować jak powietrza.

Wtedy będziemy my – lewica, Zjednoczona Lewica. Nie w Sejmie, lecz pod Sejmem. U boku ludzi walczących o swoją godność i swoje prawa. Nic się nie skończyło, a każda porażka to początek drogi do zwycięstwa. Wszystkim, którzy chcą wyłamać ręce projektowi Zjednoczonej Lewicy, mówię uważajcie żeby samemu sobie nie połamać rąk, a przy okazji nie stracić zębów!

Przed nami trudny czas opozycji pozaparlamentarnej, ale tak właśnie dziś rodzi się ruch, który wzmocniony porażkami w przyszłości może być dla Polek i Polaków jak tlen!

Media społecznościowe:

Polecam: